• Ogłoszenie

    Forum poszukuje dwóch (2) moderatorów. Zakres obowiązków ;) wszystkim znany, moderacja na forum. Moderatorzy byliby głównie odpowiedzialni za dział "porad", w którym jest największy ruch.

    Jeżeli są osoby chętne do podjęcia się tej roli i uważające że mają odpowiednie kompetencje (głównie - bezstronność), zapraszam do kontaktu przez PW.

    Administrator

[ANALIZA] Castrol Syntrans B 75W

jerseyAdmin

Administrator
Samochód
Kia Ceed CD 1.4 T-GDI
Zrzutka na analizę ICP oleju przekładniowego Castrol Syntrans B 75W

Jeżeli ktoś chce być wymienionym w temacie analizy jako darczyńca proszę o podanie swojego nicka w komentarzu do wpłaty lub jako dane wpłacającego.
Post automatically merged:

Wpłaciłem coś od siebie i dorzuciłem 25 złotych nadpłaty które zostały z poprzednich zbiórek.
 
Last edited:

soszo

Użytkownik
Dzięki za założenie zrzutki. Trzeba by go do zamrażarki wrzucić i znów będę musiał się tłumaczyć po co to robię :rolleyes:
 

jerseyAdmin

Administrator
Samochód
Kia Ceed CD 1.4 T-GDI
Ok, zaraz wpłacę kasę i poinformuję @wlyszkow że przyjdzie przekładniówka. @soszo - wyślij jak będziesz mógł, na adres ze sklepu Archoil, tam chyba nowy paczkomat jest to sprawdź :)
 

soszo

Użytkownik
Chyba łatwiej mi będzie na adres sklepu. Tzn na paczkomat jeszcze nigdy nie wysłałem. Jutro wyślę.
 

soszo

Użytkownik
Castrol otwarty. Zapach żeby nie powiedzieć smród dość okrutny. Aż polecialem po ravenol mtf-1 aby porównać. I w sumie zapach podobny ale intensywność razy 10. Może ravenol już zwietrzał? Olej nie jest jakoś specjalnie "rzadki" w temperaturze ok 16st C. Ale mniej lepki niż ten ravenol 75W85. Co chyba nie dziwi. Słoiczek trafił do zamrażarki. Pojemniczek do wlyszkow? Chyba kupię jutro butelkę hdpe bo nie jestem pewny czy to doleci w całości.
20210504_163419.jpg20210504_163208.jpg20210504_163255.jpg
 
Top