• Ogłoszenie

    Forum poszukuje dwóch (2) moderatorów. Zakres obowiązków ;) wszystkim znany, moderacja na forum. Moderatorzy byliby głównie odpowiedzialni za dział "porad", w którym jest największy ruch.

    Jeżeli są osoby chętne do podjęcia się tej roli i uważające że mają odpowiednie kompetencje (głównie - bezstronność), zapraszam do kontaktu przez PW.

    Administrator

Moderacja forum i inne

Status
Zamknięty, nie można już odpowiadać.

jerseyAdmin

Administrator
Samochód
Kia Ceed CD 1.4 T-GDI
Przyjrzałem się sprawie. Poniżej spostrzeżenia i salomonowe rozstrzygnięcie :) Temat zamykam, dalsza dyskusja nie ma sensu.

1) @Kozenko - ma rację co do posta który zamieścił jako przykład. Ponieważ zostało to podniesione oficjalnie to oficjalnie odpowiem, że upomniałem moderację o niestosowanie narzędzi moderatora do prowadzenia dyskusji. Postaramy się na przyszłość żeby takie rzeczy nie miały miejsca, jeżeli się zdarzą poproszę o PW
2) Kąśliwość i charakter osób nie podlegają edycji przez administratora. Niestety ;) Także tutaj nic nie poradzę. Możecie dyskutować przez PW czy gdzieś tutaj z zachowaniem poszczególnych użytkowników, możecie zgłaszać posty które wam się nie podobają (dotyczy to także mnie i moderacji) ale tylko tyle mogę poradzić
3) Jeżeli ktoś ma uwagi co do konkretnych działań moderatorów proszę o PW, nie o otwieranie kolejnej dyskusji bo kończy się jak zwykle wzajemnymi docinkami.

Chyba tyle.
 
Status
Zamknięty, nie można już odpowiadać.
Top