sprajt2
U偶ytkownik
- Samoch贸d
- A5 2.0tdi 177km
A juz m贸wi臋, r贸偶owyA jaki p艂yn?![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notatka: This feature may not be available in some browsers.
A juz m贸wi臋, r贸偶owyA jaki p艂yn?![]()
Nie w obd nie odczytasz , nie ma czujnika pono膰 , ciekawe czy jest to za艣lepione czy nie ma wcale .chyba zaden suzuki nie ma temp. oleju na liczniku i chyba przez obd mozna odczytac. W baleno szybko nagrzewa sie temp. wody. Tylko jak auto postoi min. kilka dni to do 90 stopni potrzebuje min. 5 km w mie艣cie.







No i chyba wymiennik ciep艂a olej/woda robi tu tez robot臋?nie jest to skutek termostatu, bo ten jest zamkni臋ty do prawie 100 st, tylko sporego spadku drogi.