• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Orlen Pro New 0W-40

A u mnie wpadnie na zime do b7 1.8t quattro z programem na 200KM.
I mój też nic nie smaruje .😁
 
A i u mnie lada chwila zagości.
 
To on jest normalnie dostępny? Kiedyś szukałem, nigdzie poza stacjami go nie było...
 
Wykupiony wcześniej na wyprzedaży.
U mnie też grzecznie czeka na wymiane,na starym chce dobić do 10kkm😆
 
Tak myślałem, że to z zapasów :) Ja wczoraj się zaopatrzyłem (na zapas) w Eni i-sint, bo on raz jest, raz go nie ma, a nie ma zawsze wtedy gdy chcę wymienić olej :)
 
Back
Top