• Ogłoszenie

  Forum poszukuje dwóch (2) moderatorów. Zakres obowiązków ;) wszystkim znany, moderacja na forum. Moderatorzy byliby głównie odpowiedzialni za dział "porad", w którym jest największy ruch.

  Jeżeli są osoby chętne do podjęcia się tej roli i uważające że mają odpowiednie kompetencje (głównie - bezstronność), zapraszam do kontaktu przez PW.

  Administrator

 • Uwaga!

  Włączyliśmy system, pozwalający na ograniczenie możliwości pisania w dziale "Dobór oleju". W chwili obecnej wszyscy użytkownicy mogą w tym dziale pisać. Jednak administrator ma możliwość wyłączenia tej możliwości na wniosek moderacji lub wg własnego osądu.

  Możliwość udzielania porad będzie ograniczana tymczasowo lub na stałe osobom które tworzą OT, wchodzą w niepotrzebne dyskusje z innymi użytkownikami, takim które udzielają porad mimo że niedługo wcześniej same o pomoc prosiły. Moderacja będzie także większą uwagę zwracać na "czerwony tekst" w opisie działu dobór oleju. Nie będzie on rygorystycznie przestrzegany, jednak w miarę możliwości prosimy się do niego stosować. Nagminne łamanie zaleceń tam zawartych także będzie skutkować ograniczeniem dostępu do tego działu.

  Dziękuję za uwagę
  Administrator

Zyczenia urodzinowe, swiateczne i noworoczne

Bodex

Użytkownik
Samochód
Honda , HR-V 1,5 v-tec 130 ps
I 51 pyknęło, teraz z górki.
Pozdrawiam wszystkich

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
 

Robert1

Użytkownik
Samochód
VW Polo TDI
I 51 pyknęło, teraz z górki.
Pozdrawiam wszystkich

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Duchowo pewnie masz z 18 lat ;) zdrówka życzę oraz trafionych wyborów smarowania auta.
 
Top